KONST / Litografier / Färglitografi 14367150
nr 1436 7150
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 55/200. Färglitografi, bildmått: 38x23, yttermått inklusive ram: 52x37 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:52:53
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr